36
20.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Potwierdzam, od strony rynku widoczność jest bardzo zła. Płot i krzewy wzdłuż torowiska całkowicie je zasłaniają.
Magda. (2020.01.20)

info

26  
  5
Często jeżdżę tamtą trasa i widzę jak kierowcy nie zachowują szczególnej ostrożności , jeżdżą na oślep i aż dziw bierze że nie doszło tam jeszcze do tragicznego w skutkach wypadku.
Starsza pani (2020.01.20)

info

15  
  4
@kierowcaa - a masz tam nakaz jechania z prędkością 50 km/h ?
(2020.01.20)
Szkoda ogorka, kierowca beknie
(2020.01.20)
Trzeba nosic okulary i nie gadac przez telefon.
(2020.01.20)

info

1  
  5
Trzeba patrzyc na droge to nie zarty.
(2020.01.20)

info

3  
  1
każdy kierowca powinien zachować ostrożność na drodze
(2020.01.20)

info

5  
  2
Te światła to jakieś nieporozumienie. Często widzę jak pół tramwaju już minęło skrzyżowanie, a światło na sygnalizatorze jest pulsujące, zamiast czerwone
miejscowyobserwator (2020.01.20)

info

10  
  1
Jeszcze trochę i wdzystkie tramwaje będą dozwolone i pozbawione wszystkich blach. Np konstal nr 058. .
(2020.01.20)

info

4  
  0
Tak samo rondo przy Traugutta to porażka krzaki że nic nie widać jak dojdzie do tragedii to może coś z tym zrobią
Czarnulenka (2020.01.20)

info

5  
  2