A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Potwierdzam, od strony rynku widoczność jest bardzo zła. Płot i krzewy wzdłuż torowiska całkowicie je zasłaniają.
Często jeżdżę tamtą trasa i widzę jak kierowcy nie zachowują szczególnej ostrożności , jeżdżą na oślep i aż dziw bierze że nie doszło tam jeszcze do tragicznego w skutkach wypadku.
@kierowcaa - a masz tam nakaz jechania z prędkością 50 km/h ?
Szkoda ogorka, kierowca beknie
Trzeba nosic okulary i nie gadac przez telefon.
Trzeba patrzyc na droge to nie zarty.
każdy kierowca powinien zachować ostrożność na drodze
Te światła to jakieś nieporozumienie. Często widzę jak pół tramwaju już minęło skrzyżowanie, a światło na sygnalizatorze jest pulsujące, zamiast czerwone
Jeszcze trochę i wdzystkie tramwaje będą dozwolone i pozbawione wszystkich blach. Np konstal nr 058. .
Tak samo rondo przy Traugutta to porażka krzaki że nic nie widać jak dojdzie do tragedii to może coś z tym zrobią