UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Jamess - W każdym wagonie jest kamerka. Proszę zanotować konkretny wagon i udać się do siedziby TE. .. Choć generalnie uważam, że gadasz farmazony, żeby podbić fejmik.


Anuluj