UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Jamess - W każdym wagonie jest kamerka. Proszę zanotować konkretny wagon i udać się do siedziby TE. .. Choć generalnie uważam, że gadasz farmazony, żeby podbić fejmik.
@Jamess - W każdym wagonie jest kamerka. Proszę zanotować konkretny wagon i udać się do siedziby TE. .. Choć generalnie uważam, że gadasz farmazony, żeby podbić fejmik.