UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Elblag miastem starych ludzi. Wiekszosc ludzi mlodych i w wieku produkcujnym stad ucieka. Elblag nie ma do zaoferowania totalnie nic dla ludzi w wieku produkcyjnym. To eldorado jednego goscia udajacego prezydenta o strasznie zmeczonej smutnej twarzy bez pomyslow i jego rownie starych zmeczonych smutnych kolesi ktorzy sprzedaja co sie tylko da. sprzedali dworce sprzedadza ten basen przy spacerowej, niedlugo zaczna handlowac przystankami tramwajowymi. Polikwidowali pociagi. zlikwiduja wszystko. A haslo tego goscia w wyborach 6 lat temu brzmialo"keep calm and go for wroblewski"prosze sobie znalezc w internecie co to haslo mialo oznaczac. ten facet was oklamal i zasluguje na rozliczenie w postaci odwolania w referendum
ursus