UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jezdze na trasie linii nr 3 kilka rszy w tygodniu i powiem tak. Ten motorniczy to ma przerabane. Trzeba miec stalowe nerwy, gosc dzwoni juz 10m przed skrzyziwaniem i tak stoja albo wjezdzaja. Masakra szacun dla motorniczych

Pasazer.