UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak nie ma sygnalizatora kierunkowego..normalne zwykłe światło, tylko oznaczony jest pas z którego można w lewo skręcać. Nie ustąpił skręcając w lewo prosta sprawa. Jeżdżę tamtędy codziennie.

Kmiecik

Anuluj