UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak nie ma sygnalizatora kierunkowego..normalne zwykłe światło, tylko oznaczony jest pas z którego można w lewo skręcać. Nie ustąpił skręcając w lewo prosta sprawa. Jeżdżę tamtędy codziennie.
Kmiecik
Tak nie ma sygnalizatora kierunkowego..normalne zwykłe światło, tylko oznaczony jest pas z którego można w lewo skręcać. Nie ustąpił skręcając w lewo prosta sprawa. Jeżdżę tamtędy codziennie.
Kmiecik