113
16.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Weź się przejedź tam a nie głupoty gadasz. Tam jest zwykły sygnalizator, jeżdżę tam codziennie akurat skręcając z modrzewiny w ogólna. Jest tylko oznaczenie z którego pasa można skręcić w lewo. Dobranoc
Kmiecik (2020.01.16)
@Ktosiek - No to fajne. Z tej perspektywy nie poznałem.
lgfgl (2020.01.16)
trzeba myśleć przede wszystkim
(2020.01.16)

info

0  
  0
Praktycznie codziennie wracając z pracy skręcam w lewo z modrzewiny w ogólną i wiem dobrze że kiedy zapali mi się światło zielone (nie kierunkowe) to auta jadące z przeciwka w kierunku modrzewiny przez około 3-4 sekundy mają też zielone światło. Niestety tak są one ustawione( sprawdzone ) także trzeba uważać .
Kierowca 77 (2020.01.16)

info

4  
  0
Często tą kobietę widziałem w groszku i spozywczaku obok na legionów......zdrowa mamuśka, choć plastikowa i porobiona, ale co mnie to obchodzi, noc i nara....
(2020.01.16)

info

1  
  3
Przestan ssać peto swojego ojca i idź w takim razie do pracy.....
(2020.01.16)
Ty też będziesz stary i d... woził!!!
(2020.01.17)
@Sprawdzalem - I chyba w tym późnym karmazynowo-oranżowym świetle z dąbka prosto pies pogrzebany. Nie zwracałem na to szczególnej uwagi, ale zawsze zdawało mi się, że miałem drogę wolną gdy z Modrzewiny leciałem w lewo na Ogólną
svk (2020.01.17)
Stary będziesz a głupotę to ciagniesz z sobą od urodzenia.
Brak słów (2020.01.17)
1234~ Buuuuuuu. Idź ty w chu....j bogaczu z BMW tylko taki prosty cep z z zakutym łbem jak ty będzie się tak brendzlowal nad tymi zlomami. Ale tam u ciebie w tym dzbanie musi być ciasno.
Muchozol (2020.01.17)