UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chyba ty jestes zle zorganizowany jezeli problemem dla ciebie jest podstawowe skrzyzowanie w dodatku o ruchu kierowanym.Dobrze,ze sygnalizacje wylaczaja poznym wieczorem jak juz wszyscy miszczowie kierownicy siedza w domach i ogladaja Mjakmilosc,bo by sie pozabijali na miescie.Ty wychodz tak po polnocy,wtedy nic cie nie zaskoczy na skrzyzowaniu,chyba ze taxi albo radiowoz.Ale wtedy nalezy zjechac do boku i poczekac az zrobi sie pusto i wowczas jestes krol szos normalnie.cale miasto twoje ojciec.No a w niedziele na obiadku rodzinnym nie zapomnij wspomniec jaki z ciebie fast and furious.
Szacun