UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A po co niektórym jakieś strzałki ?KRD jasno określa kto komu ustępuje jeśli oba pojazdy są na drodze z pierwszeństwem i maja taka samą sygnalizację .Może jeszcze nawigacja powinna mówić niektórym :ustąp, jedź masz pierwszeństwo, ruszaj zielone ...strach się bać nieraz ...

Ośćg

Anuluj