UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Rozgladalem sie za nowa fura pod koniec rolu, zajrzałem do BMW na Grunwaldzkiej w GD gadam z tym sprzedawca i mowi, że ten rok (2019 )byl rekordowy, ludzie kupuja bmew jak pier. .. z czego to wynika?? a no z naszych kompleksów, jedziesz do Niemiec, Austri, Beneluxu i co widzisz?? zwykle auta-Polska same leasingowe BMW, Mercedesy, Lexusy. Polak pieca nie wymieni, solaru nie kupi, ale jak zaciagnie kredyt na nowa fure klasy premium. .. :)rzecz jasna w tedeiku musi byc:)
ASWYMIATA