UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Rozgladalem sie za nowa fura pod koniec rolu, zajrzałem do BMW na Grunwaldzkiej w GD gadam z tym sprzedawca i mowi, że ten rok (2019 )byl rekordowy, ludzie kupuja bmew jak pier. .. z czego to wynika?? a no z naszych kompleksów, jedziesz do Niemiec, Austri, Beneluxu i co widzisz?? zwykle auta-Polska same leasingowe BMW, Mercedesy, Lexusy. Polak pieca nie wymieni, solaru nie kupi, ale jak zaciagnie kredyt na nowa fure klasy premium. .. :)rzecz jasna w tedeiku musi byc:)

ASWYMIATA