UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A po co niektórym jakieś strzałki ?KRD jasno określa kto komu ustępuje jeśli oba pojazdy są na drodze z pierwszeństwem i maja taka samą sygnalizację .Może jeszcze nawigacja powinna mówić niektórym :ustąp, jedź masz pierwszeństwo, ruszaj zielone ...strach się bać nieraz ...

Ośćg