UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlatego napisałem że źle zaprojektowana sygnalizacja świetlna kiedyś przy mały ruchu na Modrzewiny było ok dzisiaj nie zdaje egzaminu. Chyba musi ktoś zginąć zanim się tym zajmą. A to przy obecnej sytuacji na tym skrzyżowaniu nie odległa kwestia. I dziwi mnie bezczynność policji w tej kwestii

Nad jarem

Anuluj