UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ty jeszcze ruchu nie widziałeś. w tej zapchlonej elbląskiej dziurze , to trzeba sie cieszyc , że wogóle jakieś samochody jeżdżą.
Bang
ty jeszcze ruchu nie widziałeś. w tej zapchlonej elbląskiej dziurze , to trzeba sie cieszyc , że wogóle jakieś samochody jeżdżą.
Bang