UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ty jeszcze ruchu nie widziałeś. w tej zapchlonej elbląskiej dziurze , to trzeba sie cieszyc , że wogóle jakieś samochody jeżdżą.

Bang

Anuluj