113
16.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Bo to kobita byla, wiec sie zderzyla.
(2020.01.16)
Bo myślą że jak mają zielone to mogą jechać nie patrząc na nic.
(2020.01.16)

info

18  
  3
Znam gościa to Darek S. Z TO finansista gość ma pojęcie do jazdy i to duże ale tak na marginesie komunikacją miejską
(2020.01.16)
Jakis czas temu sprawdzalem , od strony plk Dabka , gaslo zielone w lewo , potem gaslo zielone prosto , dopiero ruszaly samochody z JPIi. A niektorzy juz na zoltym z niezla predkoscia pomykali prosto
Sprawdzalem (2020.01.16)
Racja ponoć jego syn to wozi
(2020.01.16)
Od Modrzewiny w Ogólną jest zielone światło a od Dąbka w Ogólną chyba zielona strzałka a na wprost czerwone?
Gość12 (2020.01.16)
No tak widziałem ich razem
Marceli (2020.01.16)
Kobity take som
(2020.01.16)
Dawno nie było wypadku z udziałem BMW. Myślałem, że już się wszyscy porozbijali, a tu proszę, jeden się jeszcze uchował.
(2020.01.16)

info

4  
  1
@Kierowca i świadek - tak, tylko to nie jest skręt w lewo a w prawo chyba, skoro na ogólną :)
xxxyyz (2020.01.16)