A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Bo to kobita byla, wiec sie zderzyla.
Bo myślą że jak mają zielone to mogą jechać nie patrząc na nic.
Znam gościa to Darek S. Z TO finansista gość ma pojęcie do jazdy i to duże ale tak na marginesie komunikacją miejską
Jakis czas temu sprawdzalem , od strony plk Dabka , gaslo zielone w lewo , potem gaslo zielone prosto , dopiero ruszaly samochody z JPIi. A niektorzy juz na zoltym z niezla predkoscia pomykali prosto
Racja ponoć jego syn to wozi
Od Modrzewiny w Ogólną jest zielone światło a od Dąbka w Ogólną chyba zielona strzałka a na wprost czerwone?
No tak widziałem ich razem
Kobity take som
Dawno nie było wypadku z udziałem BMW. Myślałem, że już się wszyscy porozbijali, a tu proszę, jeden się jeszcze uchował.
@Kierowca i świadek - tak, tylko to nie jest skręt w lewo a w prawo chyba, skoro na ogólną :)