Wybrany wątek opinii

Wyjeżdżając z Jana Pawła w lewo ma się zieloną strzałkę dla jazdy w Ogólną. To sugeruje, że nikt z płk Dąbka nie ma prawa jechać prosto.
jezry (2020.01.16)
Nie wiem gdzie Ty tam masz zieloną strzalke???
Motocyklista 1 (2020.01.16)
@jezry - Idź ślepcze do lekarza, a prawo jazdy odeślij do UM. Tam NIE MA żadnej strzałki
Ploterek (2020.01.17)
@jezry - i wlasnie przez takich kierowcow sa wypadki!!! gdzie ty masz tam strzalke kierunkowa?? chyba zamiast mozgu
(2020.01.17)
Powrót do komentarzy