Wybrany wątek opinii
Wyjeżdżając z Jana Pawła w lewo ma się zieloną strzałkę dla jazdy w Ogólną. To sugeruje, że nikt z płk Dąbka nie ma prawa jechać prosto.
Do moderacji
Odpowiedz
27
21
Nie wiem gdzie Ty tam masz zieloną strzalke???
Do moderacji
Odpowiedz
10
0
@jezry - Idź ślepcze do lekarza, a prawo jazdy odeślij do UM. Tam NIE MA żadnej strzałki
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@jezry - i wlasnie przez takich kierowcow sa wypadki!!! gdzie ty masz tam strzalke kierunkowa?? chyba zamiast mozgu
Do moderacji
Odpowiedz
2
0