UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Auta stojące na lewoskręcie w Odrodzenia sugerują, że cała Dąbka ma czerwone. Podobnie jak skręcając z Odrodzenia na Modrzewinę na Ogólnej również lewoskręt stoi, a na wprost jest zielone. Niby wszystko jasne, ale to tak jak ze skrzyżowaniami z okrągłą wysepką w środku, same kłopoty.
Mirban