UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zabierac prawka dla polmozgow zanim pozabijaja niewinnych ludzi. Niech mpk jezdza, albo taczkami. Po pierwsze-kiedy zakleicie dziury w torowisku na tym skrzyzowaniu?A po drugie-tam powinno byc duze rondo, najlepiej 3jezdniowe i najlepiej okragle, a nie elblaskie-osemkowe, turbinowe, kwadratowe.
kier