UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zabierac prawka dla polmozgow zanim pozabijaja niewinnych ludzi. Niech mpk jezdza, albo taczkami. Po pierwsze-kiedy zakleicie dziury w torowisku na tym skrzyzowaniu?A po drugie-tam powinno byc duze rondo, najlepiej 3jezdniowe i najlepiej okragle, a nie elblaskie-osemkowe, turbinowe, kwadratowe.

kier