A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Myślę że jako Osoba chodzącą na każdy koncert odkąd Orkiestra istnieje powinna być jeszcze bardziej doceniana nie mam na myśli tylko aspektów finansowych.
Miasto jak i inne instytucje powinny się skupić na tym aby umacniać jeszcze bardziej Silną, Świetnie Grającą na wysokim poziomie Orkiestrę.
Elbląg jest dumny !
Żenada po prostu. .. .dajcie już sobie spokój. ..
jak to mówi pewna reklama BRAWO WY ! :)
hahah ! :D wole 2 zł wrzucić do puszki WOŚP bo z tego będzie pożytek.
Pani Dyrektor dała czadu ! Druga Solistka też super !
Popieram. Tyle dodatkowych krzeseł świadczy o potrzebie takich koncertów i ogromnym zainteresowaniu wśród mieszkańców. Orkiestra jest jak WOŚP, jest po prostu marką samą w sobie zarówno w Polsce jak i za granicą. Gratuluję EOK, grajcie do końca świata i jeden dzień dłużej.
"Kto nie ma miedzi niech w domu siedzi"- do chóru Cantata. Co za głupie i bezczelne porównanie zbiórki na wyjazd chóru (spełnienie przyjemności)do zbiórki na WOŚP. Oby nikt z Naszych bliskich nie musiał korzystać ze sprzętu zakupionego przez orkiestrę. A tak nie jest i nie będzie.
Przed przerwą wentylatory rozpoczęły szum, przeszkadzając w odbiorze muzyki. Proponuję przesunąć silniki co najmniej o dwadzieścia metrów i zastosować kanały wytłumione. Druga sprawa: w wierszu "jesień"prawdopodobnie autokorekta zamieniła słowo "bachusowy"na bauhausowy, co jest bezsensu. Trzecia sprawa Fantastyczną Orkiestrę narażono na cierpienia, bo przeróbką Vivaldiego zajął się twórca muzyki filmowej, której cechą jest powtarzalność układów muzycznych i przez to zrobiła się nudna mechaniczna namiastka. Całość uratowały Panie, bisując wirtuozowskie wykonanie muzyki na dwoje skrzypiec. Brawo! Brawo! Brawo!