UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Popieram. Tyle dodatkowych krzeseł świadczy o potrzebie takich koncertów i ogromnym zainteresowaniu wśród mieszkańców. Orkiestra jest jak WOŚP, jest po prostu marką samą w sobie zarówno w Polsce jak i za granicą. Gratuluję EOK, grajcie do końca świata i jeden dzień dłużej.

Stały meloman

Anuluj