UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Myślę że jako Osoba chodzącą na każdy koncert odkąd Orkiestra istnieje powinna być jeszcze bardziej doceniana nie mam na myśli tylko aspektów finansowych. Miasto jak i inne instytucje powinny się skupić na tym aby umacniać jeszcze bardziej Silną, Świetnie Grającą na wysokim poziomie Orkiestrę. Elbląg jest dumny !

elblążanie

Anuluj