UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Myślę że jako Osoba chodzącą na każdy koncert odkąd Orkiestra istnieje powinna być jeszcze bardziej doceniana nie mam na myśli tylko aspektów finansowych. Miasto jak i inne instytucje powinny się skupić na tym aby umacniać jeszcze bardziej Silną, Świetnie Grającą na wysokim poziomie Orkiestrę. Elbląg jest dumny !
elblążanie