UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Myślę że jako Osoba chodzącą na każdy koncert odkąd Orkiestra istnieje powinna być jeszcze bardziej doceniana nie mam na myśli tylko aspektów finansowych. Miasto jak i inne instytucje powinny się skupić na tym aby umacniać jeszcze bardziej Silną, Świetnie Grającą na wysokim poziomie Orkiestrę. Elbląg jest dumny !
elblążanie