UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Popieram. Tyle dodatkowych krzeseł świadczy o potrzebie takich koncertów i ogromnym zainteresowaniu wśród mieszkańców. Orkiestra jest jak WOŚP, jest po prostu marką samą w sobie zarówno w Polsce jak i za granicą. Gratuluję EOK, grajcie do końca świata i jeden dzień dłużej.
Stały meloman