UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"Kto nie ma miedzi niech w domu siedzi"- do chóru Cantata. Co za głupie i bezczelne porównanie zbiórki na wyjazd chóru (spełnienie przyjemności)do zbiórki na WOŚP. Oby nikt z Naszych bliskich nie musiał korzystać ze sprzętu zakupionego przez orkiestrę. A tak nie jest i nie będzie.

Anna L.