Wybrany wątek opinii

Elbląski chór Cantata ma okazję wystąpić na nowojorskiej scenie. Ta zaprosiła elblążan do udziału we wspólnym wykonaniu Requiem Wolfganga Amadeusza Mozarta. By skorzystać z tego wyróżnienia, chórzyści muszą zebrać pieniądze na ten wyjazd. Liczą na pomoc mieszkańców. 200 000 zł. Daliscie na WOSP teraz pora zbierac na wyjazd. To tylko 2zl od osoby.
(2020.01.13)
Najpierw to chór cantata powinien zebrać na aparaty słuchowe i lekcje śpiewu bo z jednym i drugim kiepsko. "Idź pan wstydu oszczędź,,," naeet jak uzbieracie te pieniadze to tylko sie skompromitujecie. Co najwazniejsze brawo za poziom "intelektualny" autora komentarza ktory pod relacją z koncertu EOK wrzuca komentarz żebrajacy o kasę...
Zażenowany (2020.01.13)
Dziwne że trąbiliście o 150 tys zl . a juz jest 200 tys. zł ??!! Wstyd i żenada
Jestemzszokowany (2020.01.13)
Żenada po prostu. .. .dajcie już sobie spokój. ..
o_losie ! (2020.01.13)
hahah ! :D wole 2 zł wrzucić do puszki WOŚP bo z tego będzie pożytek.
barany (2020.01.13)
Powrót do komentarzy