Wybrany wątek opinii

Myślę że jako Osoba chodzącą na każdy koncert odkąd Orkiestra istnieje powinna być jeszcze bardziej doceniana nie mam na myśli tylko aspektów finansowych. Miasto jak i inne instytucje powinny się skupić na tym aby umacniać jeszcze bardziej Silną, Świetnie Grającą na wysokim poziomie Orkiestrę. Elbląg jest dumny !
elblążanie (2020.01.13)
Popieram. Tyle dodatkowych krzeseł świadczy o potrzebie takich koncertów i ogromnym zainteresowaniu wśród mieszkańców. Orkiestra jest jak WOŚP, jest po prostu marką samą w sobie zarówno w Polsce jak i za granicą. Gratuluję EOK, grajcie do końca świata i jeden dzień dłużej.
Stały meloman (2020.01.13)
Powrót do komentarzy