UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Kto nie ma miedzi niech w domu siedzi"- do chóru Cantata. Co za głupie i bezczelne porównanie zbiórki na wyjazd chóru (spełnienie przyjemności)do zbiórki na WOŚP. Oby nikt z Naszych bliskich nie musiał korzystać ze sprzętu zakupionego przez orkiestrę. A tak nie jest i nie będzie.
Anna L.