45
12.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@FikiPiki - no wlasnie gdzie sa ci wszyscy eko, do brukseli dzwoncie ze nam tu przyrode niszczom
(2020.01.12)
@Gosc123 - tak i uciekaja od obowiazkow. .. dom, zona, dzieci. .. .super
(2020.01.12)
Skoro jesteś taki mądry. To powiedz swojemu szefowi, że od jutra będziesz pracować za darmo. Zawistna, Polska cebula, w komentarzach się odzywa. Mamy takie świetne rządy od lat, które mają pieniądze tylko dla siebie. Normalny człowiek postanowił coś zmienić, jak widać większości się to podoba. W komentarzach ujadają nieudacznicy i zazdrośnicy. A, że dostaje wynagrodzenie za to, co robi? To jest normalne.
jdjd (2020.01.12)
Posprzatajo koleiny? Jak pies narobi to trzeba posprzątać, gdy samochody nasr as ja w lesie też mają sprzątać, jak nie to wpio we Red ok.
(2020.01.12)
od 3 lat cala bazantarnia wyglada tak samo jak ten tor na modrzewinie. Zniszczyli ja fachowcy z naszego nadlesnictwa rozjezdzajac wszystkie szlaki ciezkim sprzetem do wywozu drewna. Zniszczyli i tak zostawili. Czy ktos pojdzie za to do wiezienia? Czy towarzysz wroblewski podejmie temat? Ostatnio towarzysz wroblewski wreczyl im jeszcze za to nagrode. skandal!
yataman (2020.01.12)

info

10  
  3
Madka P0lka potrzebuje swojego stulejarza 24/7 xD
Adiiiqq (2020.01.12)
Ślad węglowy - same zło
Greta T. (2020.01.12)
takie " "imprezy" trzeba eliminować z życia normalnych ludzi, niszczenie przyrody jak sposób na spędzanie wolnego? przecież to jest niedorzeczne
Serio (2020.01.12)

info

13  
  15
Kupe kasy zebralismy i naprawde polityke w tym momencie wsadzcie sobie w d.. a pozatym tylko tyle was stac pisac zeby polske zmienic klikajcie dalej a my i tak bedziemy szli do przodu ! Moc w pisaniu zawsze mnie to bedzie bawic :) Pozdrawia zaloga z zdjecia !
(2020.01.12)
Standardowe teksty,że samochodami niszczą lasy i robią syf. A jak śmieci z maka i opony leżą w rowach to nie przeszkadza. Pozdro dla was mądrale.
Pjoter Nosacz (2020.01.12)