UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

od 3 lat cala bazantarnia wyglada tak samo jak ten tor na modrzewinie. Zniszczyli ja fachowcy z naszego nadlesnictwa rozjezdzajac wszystkie szlaki ciezkim sprzetem do wywozu drewna. Zniszczyli i tak zostawili. Czy ktos pojdzie za to do wiezienia? Czy towarzysz wroblewski podejmie temat? Ostatnio towarzysz wroblewski wreczyl im jeszcze za to nagrode. skandal!

yataman