Wybrany wątek opinii

Bardzo super drogi leśne zniszczone rozjedzone z koleinami po pachy, bardzo super. szkodniki smrodzące blachosmrodami.
FikiPiki (2020.01.12)
@FikiPiki - no wlasnie gdzie sa ci wszyscy eko, do brukseli dzwoncie ze nam tu przyrode niszczom
(2020.01.12)
Żal ci d..ściska siedzisz przed telewizorem
Adrian Offroad (2020.01.12)
Powrót do komentarzy