UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Skoro jesteś taki mądry. To powiedz swojemu szefowi, że od jutra będziesz pracować za darmo. Zawistna, Polska cebula, w komentarzach się odzywa. Mamy takie świetne rządy od lat, które mają pieniądze tylko dla siebie. Normalny człowiek postanowił coś zmienić, jak widać większości się to podoba. W komentarzach ujadają nieudacznicy i zazdrośnicy. A, że dostaje wynagrodzenie za to, co robi? To jest normalne.
jdjd