A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Czy ktorys z was byl ? A jajco tylko klikacie minimalisci :) 15 i do domku nie ? Zero pasji prowadze firme z 15 osobowa zaloga i wiem co to odskocznia i szanowanie przyrody towniez. Klikasz bo to jest Twoja moc maxymalna ale to ok stac was na to i tylko i super-zaapokojony to ok mysmy kupe kasy zebrali dla dzieci i nie pie... tu o polityce i srodowosku. Piszczcie sobie dalej ja juz skonczylem bo nie mam cAsi na dalsze pisanie ale wy napewno ale wiem jedn9 siedzienie w domu i komentowanie to jest poziom gimnaxjum. Ja dalej sie rozwijam i proponujemy to wam rowniez. Dzieci dostana ta kase a poligon jest od blota i brudu
tobie Januszu Nosaczu nie przeszkadza, przykład z brudnej d..... wyciągnięty, syf robicie i nie ma o czy tu dyskutować, dorośniesz będziesz się wstydził , że w tym braleś udział
Dokladnie po co posrednicy, wpłacajcie na zrzutke, czy caritas!
Pjoter nosacz: przeszkadzaja w lesie I aura I koleiny po autach I opony I inne smieci zostawone przez " ludzi" Garbusiarz cyklista
caritas akurat zabiera 70% zebranych srodkow dla siebie. ..
Zgadzam się tutaj z piszącymi o niszczeniu terenu w 100%. W bażancie w niektórych miejscach jest dramat. Przy ogródkach działkowych (bliżej ul. Chrobrego)w drodze na gęsią górkę to jest jakaś paranoja jak tam wygląda. Wszystko rozjechane, wielkie koleiny, nogi sobie można połamać, błota po kolana, nikt z tym nic nie robi. Dodatkowo jeszcze jakiś gościu jeździ przez pole od Chrobrego właśnie tam w stronę tych działek. Wszystko rozjechane, a tam w szuwarach żyją sarny i inne zwierzaki. Podejrzewam, że to fajne hobby, pewnie sprawia sporo frajdy. Nie miałbym żadnego problemu, żeby takie zawody się odbywały i że ludzie lubią takie rzeczy, gdyby był wyznaczony do tego teren i tylko tam był uprawiany ten sport. Niech miasto, może jakiś inwestor się znajdzie, wyznaczy teren, zrobi tor i wszyscy będą szczęśliwi, bo teraz to wygląda tak, że jeździcie tam gdzie ludzie spacerują i przez takie jazdy ścieżki są obrzydliwie niszczone, nikt ich nie naprawia.
Chłopie ty to dopiero masz nasr... w głowie, a co Ciebie interesuje? Chyba nic tylko domowe kapcie i propaganda!
Żal ci d..ściska siedzisz przed telewizorem
nie zebraliscie nawet z 1 procent tego co trzeba aby naprawić to co zniszczyliście
Same spaliny i rozjechane drogi,tye z tego dla,czyjegoś hobby,