UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Skoro jesteś taki mądry. To powiedz swojemu szefowi, że od jutra będziesz pracować za darmo. Zawistna, Polska cebula, w komentarzach się odzywa. Mamy takie świetne rządy od lat, które mają pieniądze tylko dla siebie. Normalny człowiek postanowił coś zmienić, jak widać większości się to podoba. W komentarzach ujadają nieudacznicy i zazdrośnicy. A, że dostaje wynagrodzenie za to, co robi? To jest normalne.
jdjd