UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
takie " "imprezy" trzeba eliminować z życia normalnych ludzi, niszczenie przyrody jak sposób na spędzanie wolnego? przecież to jest niedorzeczne
Serio
takie " "imprezy" trzeba eliminować z życia normalnych ludzi, niszczenie przyrody jak sposób na spędzanie wolnego? przecież to jest niedorzeczne
Serio