UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

takie " "imprezy" trzeba eliminować z życia normalnych ludzi, niszczenie przyrody jak sposób na spędzanie wolnego? przecież to jest niedorzeczne

Serio

Anuluj