UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
od 3 lat cala bazantarnia wyglada tak samo jak ten tor na modrzewinie. Zniszczyli ja fachowcy z naszego nadlesnictwa rozjezdzajac wszystkie szlaki ciezkim sprzetem do wywozu drewna. Zniszczyli i tak zostawili. Czy ktos pojdzie za to do wiezienia? Czy towarzysz wroblewski podejmie temat? Ostatnio towarzysz wroblewski wreczyl im jeszcze za to nagrode. skandal!
yataman