Wybrany wątek opinii
Pytam się kto pokrywa koszty imprez organizowanych z okazji wośp? Za ten cały cyrk płaci każdy obywatel. Zebrana kasa tylko w części idzie na zakup sprzętu, ponieważ Owsiak i jego rodzina otrzymują, co miesiąc sute wynagrodzenie. Wspaniały sposób na życie. Tylko żal dzieci, które zbierają ta kasę.
Do moderacji
Odpowiedz
25
53
Skoro jesteś taki mądry. To powiedz swojemu szefowi, że od jutra będziesz pracować za darmo. Zawistna, Polska cebula, w komentarzach się odzywa. Mamy takie świetne rządy od lat, które mają pieniądze tylko dla siebie. Normalny człowiek postanowił coś zmienić, jak widać większości się to podoba. W komentarzach ujadają nieudacznicy i zazdrośnicy. A, że dostaje wynagrodzenie za to, co robi? To jest normalne.
Do moderacji
Odpowiedz
14
8
Dokladnie po co posrednicy, wpłacajcie na zrzutke, czy caritas!
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
caritas akurat zabiera 70% zebranych srodkow dla siebie. ..
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
Chłopie ty to dopiero masz nasr... w głowie, a co Ciebie interesuje? Chyba nic tylko domowe kapcie i propaganda!
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
A jak stolec? Był?
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
A jak stolec? Był?
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
Nie chcesz dawać to nie dawaj. Ale się nie wypowiadaj.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0