UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Władza skorumpowana chodzi na smyczy pożal się boże deweloperów liczą się tylko zyski nie liczą się z Mieszkańcy, budują zarabiają to niech w ramach budowy wnoszą wkład w infrastrukturę drogową a nie przykład wyjazdu z ul. Sadowej - Komeńskiego tragedia po najniższej linii oporu, Ludzie dzwonią a Straż Miejska my nic nie możemy to samo na ŁĘCZYCKIEJ. Taka sama sytuacja jest ze sprzedażą nieruchomości tylko i wyłącznie pod ustalonego wcześniej klienta. Czy Panowie Prezydenci wybudowali choć 1 km. nowej drogi jakaś alternatywa dla rozładowania korków czy bezpieczeństwa nic tylko gospodarka rabunkowa. A co klika deweloperów nie weźmie to Pan W.
&&&