UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tutaj to przynajmniej budowa trwa, Na pasażu Hetmańskiej, chyb budynek Hetmańska 3,jest lokal, który od prawie DWÓCH lat, wygląda jak skład śmieci biurowych. Wiec idąc pasażem, pomiędzy eleganckimi lokalami, wyłania się widok brudnych okien, śmietnik w lokalu, a na drzwiach jakas notatka o agencji nieruchomości. Proponuje skarbówce i policji zając się tematem, bo to dość dziwne, że ktoś ma tak drogi lokal i taki skład śmieci w nim.

zzzzzzzzzzzzzzzz

Anuluj