UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ja jestem ciekawa kto sprzątnie syf który został po budowie między budynkami 97 i101 tuż za płotem budowy Sądowa i kto nam naprawi grunt rozjeżdżony przez ciężki sprzęt który skracał sobie drogę między budynkami a my teraz w finałach mamy chodzić bo blocisko takie samo jak na ul.Sadowej

Polka