UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Władza skorumpowana chodzi na smyczy pożal się boże deweloperów liczą się tylko zyski nie liczą się z Mieszkańcy, budują zarabiają to niech w ramach budowy wnoszą wkład w infrastrukturę drogową a nie przykład wyjazdu z ul. Sadowej - Komeńskiego tragedia po najniższej linii oporu, Ludzie dzwonią a Straż Miejska my nic nie możemy to samo na ŁĘCZYCKIEJ. Taka sama sytuacja jest ze sprzedażą nieruchomości tylko i wyłącznie pod ustalonego wcześniej klienta. Czy Panowie Prezydenci wybudowali choć 1 km. nowej drogi jakaś alternatywa dla rozładowania korków czy bezpieczeństwa nic tylko gospodarka rabunkowa. A co klika deweloperów nie weźmie to Pan W.
&&&