UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie budowałem się i nie brałem, pracuje 40 lat na budowie i wiem co mówię. Odnośnie 500+ to fakt nie za darmo bo z moich podatków, Unii też kiedyś trzeba oddać tylko dziecioroby, lewusy nic dla kraju nie zrobili.
aw63