UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie budowałem się i nie brałem, pracuje 40 lat na budowie i wiem co mówię. Odnośnie 500+ to fakt nie za darmo bo z moich podatków, Unii też kiedyś trzeba oddać tylko dziecioroby, lewusy nic dla kraju nie zrobili.

aw63

Anuluj