UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak jest z dojazdem na każde nowe osiedle gdzie wokoło nadal budują, gdy Modrzewinę zrobiono na odwrót a więc najpierw uzbrojenie, ulice, chodniki to do dziś nie ma chętnych zamieszkać bo drogo ! A więc najlepiej otrzymać wszystko i za darmo jak 500+.

aw63