UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie budowałem się i nie brałem, pracuje 40 lat na budowie i wiem co mówię. Odnośnie 500+ to fakt nie za darmo bo z moich podatków, Unii też kiedyś trzeba oddać tylko dziecioroby, lewusy nic dla kraju nie zrobili.

aw63