UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja jestem ciekawa kto sprzątnie syf który został po budowie między budynkami 97 i101 tuż za płotem budowy Sądowa i kto nam naprawi grunt rozjeżdżony przez ciężki sprzęt który skracał sobie drogę między budynkami a my teraz w finałach mamy chodzić bo blocisko takie samo jak na ul.Sadowej
Polka