UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja jestem ciekawa kto sprzątnie syf który został po budowie między budynkami 97 i101 tuż za płotem budowy Sądowa i kto nam naprawi grunt rozjeżdżony przez ciężki sprzęt który skracał sobie drogę między budynkami a my teraz w finałach mamy chodzić bo blocisko takie samo jak na ul.Sadowej

Polka

Anuluj