A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A dlaczego ma być niedozwolone
I o to chodzi pisowym. .. ..
@Nonsens - Czyż nie ze względu na bezpieczeństwo funkcjonariusza????
@Nonsens - Jak jest w regulaminie, czy są takowe ograniczenia lub zalecenia?
przecież jest taka lista. Np daltonista nie może prowadzić samochodu.
Troje milicjantów do jednego niegroźnego dachowania ??? A co oni ręcznie obracali tą mazdę ???
I do tego jeszcze szef ""Drogówki".
Może młodzi problemy mieli, dlatego przyjechał ekspert.
Teraz wspolczesny 50 parolatek lub 60 latek jest wyeksplatowany jak stary czlowiek. Zapierdziela czesto u jakiegos dorobkiewicza lub za marne grosze na paru etatach lub nadgodziny zeby rodzine utrzymac i godnie zyc. A i tak najnizsza emerytura. A pozniej zawal. Zobaczcie jaka jest smiertelnosc ludzi w tym wieku. Wiekszosc faceci. Oni szybciej umieraja, bo sa slabsi, mniej odporni na stres a wiecej pracuja. A stres kazdego wykonczy. Dlatego szkoda mi tych facetow bo to porzadne pokolenie, ludzie ktorzy wszystko potrafia i trzeba ich doceniac. Musza ciezko robic i czesto nie dozyje emerytury. Jedyny nienarobiony, to mlody emeryt wojskowy. Ale kazdego wybor. Narobic sie czy, nic nie robic. Amen.
Służy właśnie, bo Polska powinna się wzorować na państwach prawa, gdzie ono nie działa wstecz. Jak ws wieku emerytalnego, w państwie prawa można takowy podnieść tylko tym, którzy dopiero wchodzą na rynek pracy, a w Polsce podnieśli wszystkim.