53
08.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A dlaczego ma być niedozwolone
Nonsens (2020.01.08)
I o to chodzi pisowym. .. ..
(2020.01.08)
@Nonsens - Czyż nie ze względu na bezpieczeństwo funkcjonariusza????
może i nonsens (2020.01.08)
@Nonsens - Jak jest w regulaminie, czy są takowe ograniczenia lub zalecenia?
(2020.01.08)
przecież jest taka lista. Np daltonista nie może prowadzić samochodu.
(2020.01.08)
Troje milicjantów do jednego niegroźnego dachowania ??? A co oni ręcznie obracali tą mazdę ???
(2020.01.08)
I do tego jeszcze szef ""Drogówki".
(2020.01.08)
Może młodzi problemy mieli, dlatego przyjechał ekspert.
(2020.01.08)

info

2  
  0
Teraz wspolczesny 50 parolatek lub 60 latek jest wyeksplatowany jak stary czlowiek. Zapierdziela czesto u jakiegos dorobkiewicza lub za marne grosze na paru etatach lub nadgodziny zeby rodzine utrzymac i godnie zyc. A i tak najnizsza emerytura. A pozniej zawal. Zobaczcie jaka jest smiertelnosc ludzi w tym wieku. Wiekszosc faceci. Oni szybciej umieraja, bo sa slabsi, mniej odporni na stres a wiecej pracuja. A stres kazdego wykonczy. Dlatego szkoda mi tych facetow bo to porzadne pokolenie, ludzie ktorzy wszystko potrafia i trzeba ich doceniac. Musza ciezko robic i czesto nie dozyje emerytury. Jedyny nienarobiony, to mlody emeryt wojskowy. Ale kazdego wybor. Narobic sie czy, nic nie robic. Amen.
(2020.01.08)

info

6  
  3
Służy właśnie, bo Polska powinna się wzorować na państwach prawa, gdzie ono nie działa wstecz. Jak ws wieku emerytalnego, w państwie prawa można takowy podnieść tylko tym, którzy dopiero wchodzą na rynek pracy, a w Polsce podnieśli wszystkim.
(2020.01.08)