Wybrany wątek opinii

Starzy Ludzie muszą mieć samochody, bo na wioski nie ma autobusów i nie mają jak dojechać do lekarza, odebranie im tych praw to praktycznie wyrok śmierci dla takich samotnych starszych ludzi.
(2020.01.08)
I o to chodzi pisowym. .. ..
(2020.01.08)
Powinni być uśpieni
Jack765 (2020.01.08)
Powrót do komentarzy