Wybrany wątek opinii
Starzy Ludzie muszą mieć samochody, bo na wioski nie ma autobusów i nie mają jak dojechać do lekarza, odebranie im tych praw to praktycznie wyrok śmierci dla takich samotnych starszych ludzi.
Do moderacji
Odpowiedz
23
3
I o to chodzi pisowym. .. ..
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Powinni być uśpieni
Do moderacji
Odpowiedz
0
1