UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Służy właśnie, bo Polska powinna się wzorować na państwach prawa, gdzie ono nie działa wstecz. Jak ws wieku emerytalnego, w państwie prawa można takowy podnieść tylko tym, którzy dopiero wchodzą na rynek pracy, a w Polsce podnieśli wszystkim.