UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Teraz wspolczesny 50 parolatek lub 60 latek jest wyeksplatowany jak stary czlowiek. Zapierdziela czesto u jakiegos dorobkiewicza lub za marne grosze na paru etatach lub nadgodziny zeby rodzine utrzymac i godnie zyc. A i tak najnizsza emerytura. A pozniej zawal. Zobaczcie jaka jest smiertelnosc ludzi w tym wieku. Wiekszosc faceci. Oni szybciej umieraja, bo sa slabsi, mniej odporni na stres a wiecej pracuja. A stres kazdego wykonczy. Dlatego szkoda mi tych facetow bo to porzadne pokolenie, ludzie ktorzy wszystko potrafia i trzeba ich doceniac. Musza ciezko robic i czesto nie dozyje emerytury. Jedyny nienarobiony, to mlody emeryt wojskowy. Ale kazdego wybor. Narobic sie czy, nic nie robic. Amen.