53
08.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Starzy Ludzie muszą mieć samochody, bo na wioski nie ma autobusów i nie mają jak dojechać do lekarza, odebranie im tych praw to praktycznie wyrok śmierci dla takich samotnych starszych ludzi.
(2020.01.08)
Obowiązkowe badania dla wszystkich kierowców. Częstotliwość ustalana przez lekarza w zależności od potrzeb.
(2020.01.08)
Ludzie!!!! 54 lata to nie starość!! Szkoda auta, najważniejsze, że nic poważnego się nie stało, życzę powrotu do zdrowia. Patrząc na styl jazdy młodych ludzi, im też przydałyby się badania. .. .
Ploterek (2020.01.08)
Do tych zwolenników badań ... - jak mi zapłacicie za te badania to mogą mnie badać co pół roku . Kto jest zaaa a kto przeciwww ?
TAK..TAK.. (2020.01.08)
Ludzie nie przesadzajcie ! To każdemu może się przytrafić. Jeżeli jechał zgodnie z przepisami a przy tym nikomu nie zrobił krzywdy, to w czym problem, każdy jest tylko człowiekiem nie maszyną. W przypadku jakby szalał i jechał zbyt szybko, to wtedy inna sytuacja.
(2020.01.08)

info

10  
  1
Obowiązkowe badania dla rowerzystów, i pieszych, dla tych co kierują wózkami na zakupy w supermarketach też i dla użytkowników hulajnóg, dronów i latawców oraz dla tych co ciągają wózki ze złomem. Częstotliwość ustalana przez lekarza w zależności od potrzeb!
(2020.01.08)
@Ploterek - Dokładnie, badania, co mają pod kopułami, proso albo siano!
z wioski (2020.01.08)
No właśnie niech płacą ci co się ich tak domagają. W Europie są prawa nabyte i takie badania to mogą dotyczyć tylko tych, którzy zadali prawo jazy po wprowadzeniu tego przepisu. Tak jak w W. Brytanii był taki program ,,100 letni kierowcy" No i tak byl taki facet ponad 100 lat co samochodem jeździł jeszcze przed wojną zanim wprowadzono tam dokument prawa jazdy i normalnie może jeździć bez prawa jazdy do dziś, bo wtedy kiedy zaczynał jeździć samochodem nie było prawa jazdy, a prawo tam nie działa wstecz.
(2020.01.08)
No dobrze, ale kierowca powinien mieć elementarną wiedzę, jeżeli chodzi o przepisy. Podawanie takich może skrajnych przykładów niczemu nie służy.
(2020.01.08)
A może jakiś znajomy znajomego?
Gość12 (2020.01.08)

info

1  
  2