53
08.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Podziękuj PO-PSL
(2020.01.08)
I Rudemu. .. .. !!!
(2020.01.08)

info

2  
  2
Ewidentny brak informacji na temat przeprowadzenia badań na obecność alkoholu.
(2020.01.08)

info

1  
  0
Po co ludzie tak dziczeją w pracy 8 godz i do domu do rodziny,nie wolno stresować pracownika teoria oczywiście,pracodawcy wykorzystują i inni pracownicy im pomagają gnębić ludzi tzw.kapo zakładowe za parę groszy więcej,tragedia ludzie bez honoru
(2020.01.08)
Polak potrafi za pare groszy wszystko zrobi. Tak samo jest zagranicą nie lubia nas bo stawki zanizamy. Wiem bo rozmawialem z kanadyjczykiem. Spoko gosc i mowi co mu na sercu lezy.
Gosc (2020.01.08)
Domyślam się, że chodzi o te wylęgarnie rajdowców między Helenowem, a Jegłownikiem?
(2020.01.08)
Tylko, że w Teksasie ludzie jeżdżą samochodami typu czołg i mają 2 razy szersze drogi.
(2020.01.08)
Powinni być uśpieni
Jack765 (2020.01.08)
Nie mają 2 razy szerszych dróg jak w Polsce, tam większość to bezdroża i półpustynie. Poza tym w USA jest więcej wypadków na drogach jak w Polsce, ale oni się na to godzą, bo dla nich wolność jest ważniejsza tak samo jak ws broni palnej dla nich ważniejsze jest to, że mogą ją posiadać, niż te strzelaniny, które się tam odbywają. A co do samochodów typu czołg to przecież i u nas powinny mieć możliwość jazdy, nie rozumiem dlaczego niby nie mogą u nas jeździć po drogach wielkie pick- upy, a na samochody typu hummer trzeba mieć prawo jazdy na ciężarówkę, skoro w USA mogą nimi jeździć jak osobówkami. W USA też nie ma rutynowych kontroli drogowych.
(2020.01.08)
autem jezdzi sie na kolach a nie na dachu skoro tak tych gamoni tak nauczono na kursie jazdy to wcale bezmozgow nie szkoda tylko tych jak by komus normalnemu uzytkownikowi zrobili krzywdde/ barany!!!!! i tyle w temacie.
(2020.01.08)

info

1  
  4