UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Teraz wspolczesny 50 parolatek lub 60 latek jest wyeksplatowany jak stary czlowiek. Zapierdziela czesto u jakiegos dorobkiewicza lub za marne grosze na paru etatach lub nadgodziny zeby rodzine utrzymac i godnie zyc. A i tak najnizsza emerytura. A pozniej zawal. Zobaczcie jaka jest smiertelnosc ludzi w tym wieku. Wiekszosc faceci. Oni szybciej umieraja, bo sa slabsi, mniej odporni na stres a wiecej pracuja. A stres kazdego wykonczy. Dlatego szkoda mi tych facetow bo to porzadne pokolenie, ludzie ktorzy wszystko potrafia i trzeba ich doceniac. Musza ciezko robic i czesto nie dozyje emerytury. Jedyny nienarobiony, to mlody emeryt wojskowy. Ale kazdego wybor. Narobic sie czy, nic nie robic. Amen.