Wybrany wątek opinii
A czy taki "ogon"z tyłu pani policjantki to jest dozwolone???
Do moderacji
Odpowiedz
20
14
A dlaczego ma być niedozwolone
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
@Nonsens - Czyż nie ze względu na bezpieczeństwo funkcjonariusza????
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
@Nonsens - Jak jest w regulaminie, czy są takowe ograniczenia lub zalecenia?
Do moderacji
Odpowiedz
4
0