Wybrany wątek opinii

A czy taki "ogon"z tyłu pani policjantki to jest dozwolone???
(2020.01.08)
A dlaczego ma być niedozwolone
Nonsens (2020.01.08)
@Nonsens - Czyż nie ze względu na bezpieczeństwo funkcjonariusza????
może i nonsens (2020.01.08)
@Nonsens - Jak jest w regulaminie, czy są takowe ograniczenia lub zalecenia?
(2020.01.08)
Powrót do komentarzy